23 grudnia 2015

Ulubieńcy Grudnia

Hej wam. Jak mija wam grudzień ? Mi dość słabo w tym miesiącu miał od groma kartkówek i sprawdzianów. A na dodatek nie czuje tej atmosfery świątecznej , ponieważ nie ma śniegu. Czuję się jakby była wczesna wiosna , albo jesień. Ale nie dzisiaj o tym mowa , dzisiaj przychodzę do  was z ulubieńcami miesiąca. Więc zaczynajmy.


11 grudnia 2015

Konkurs

Hej kochani. Po tytule posta możecie się już domyślać co dla was przygotowałam. Tak jest to konkurs ale nie taki zwykły. Będzie to konkurs z nagrodami oczywiście a w tych nagrodach znajdą się paczki. Bo wraz z Hanią z Bloga Hi Hania! organizujemy konkurs. Jeśli nie widzieliście jej bloga to serdecznie zapraszam. Hania to przesympatyczna dziewczyna , wraz ze wspaniałym blogiem. Z tego powodu chciałabym przedstawić dla was jej bloga. Dobra a tak to wracając do tematu odnoście konkursu :
Konkurs będzie trwa od 11.12 do 22.12 a losowanie odbędzie się 22.12 o 18.3 grudnia 2015

Jak spędzam czas w domu ?

Hej kochani ♥ Właśnie siedzę w domu i przyszedł mi pomysł na posta w trakcie oglądania filmu :). Więc stwierdziłam czemu nie napisać akurat teraz , w sumie nie miałam pomysłu na żaden post. A jak przyszedł mi do głowy pomysł właśnie na ten post to stwierdziłam że od razu napiszę a chociaż spróbuję a nie będę to odkładać  na potem bo jak będę chciała potem się za to zabrać to nie będę wiedziała od czego zacząć.