26 września 2015

Stresujesz się ? Jak tak to przestań.Hej , jak tam mija wam szkoła. Bo mi naw nieźle , powiem wam że stresowałam się rozpoczęciem roku , a czemu a dlatego że jestem w 1 gimnazjum i stresowałam się jak to będzie. Ale nie o tym dzisiejszy post. Dzisiejszy post jest taki bardziej w stylu '' Moje przemyślenia ''. Ale nie przeciągając zapraszam was do dalszego czytania.14 września 2015

Mix Instagramowych zdjęć

Hej ♥ mam dzisiaj dla was taki luźniejszy post , dotyczących zdjęć z instagrama. Bardzo lubię tą aplikację a wy ? Co parę dni dodaję nowe zdjęcia. Zdjęcia edytuję w VASCO CAM w filtrze HB2 , wszystkim wam polecam tą aplikację do edycji zdjęć ma do wyboru naprawdę wiele funkcji. A teraz chciałabym pokazać wam parę zdjęć moich z instagrama. Mam nadzieję że wam się spodobają.

 

4 września 2015

Perwsza paczka od Dresslink ♥♥

♥ Hej miśki , wczoraj po południu przyszła do mnie pierwsza paczka od Dresslink. Bardzo się ucieszyłam i od razu poszłam na pocztę. Czekałam na przesyłkę około 2 tygodnie. Po przyjściu do domu od razu rozpakowałam paczkę , aby sprawdzić czy wszystko jest okej. Bo jak wiecie zazwyczaj są problemy z rozmiarówką z tych wszystkich storn. Rzeczy są identyczne jak na stronie , są wykonane z bardzo dobrego materiału. Spodnie jak i bluzka , są bardzo mięciutkie w dotyku. No ale przechodząc do sedna sprawy wszystkim wam polecam ubrania z Dresslink.