27 lutego 2015

Moje plany na ten rok

Hey !
Hej , kochani dzisiaj mam dla was post dotyczący Moich planów na ten rok , czyli to co chce zrobić w tym roku. Ten post miałam zamiar napisać w styczniu ale nie miała do końca pomysły na moje plany. Więc mam nadzieję że taki post wam się spodoba.


 ♥Pierwszym bardzo ważnym dla mnie planem jest -Zdanie szkoły , czyli dostanie do gimnazjum z dobrym wynikiem ze sprawdzaniu♥ Drugim planem jest to - Zaczęcie lepiej się uczyć ♥ Trzecie postanowienie to - Zdobycie czerwonego paska na świadectwie ♥ 

♥ Czwartym planem jest - zmówienie sobie jakiejś rzeczy z sheinside ♥ Piątym jest - współpracowanie z firmą sheinside ♥ Szóstym jest to - Uzyskanie 500 subskrypcji na kanale ♥


♥ Siódmym jest to - Uzyskanie 500 obserwatorów na blogu ♥ Ósmym jest - Pójście na film Igrzyska Śmierci kosogłos część 2. ♥ Dziewiątym jest - Pojechanie na wakacje do Grecji na Krete , lub nad Morze ♥ Dziesiąte - Kupienie Lustrzanki Canon lub Nikon ♥


I to wszystkie moje postanowienia , na pewno coś jeszcze wymyśle znając samą siebie.
A tutaj mam dla was mój nowy filmik zapraszam - Pogadanka #1 


2 lutego 2015

Haul

Hey!
Tak jak obiecałam w tym poście miał pojawić się Haul i oto jest.
A w następnym poście powinien pojawić się DIY.

 ♥ Zaczynajmy ♥Creepesry - Więc po zdjęciach możecie zauważyć że są to czarne creepersy. I dobrze widzicie są to creepersy które od dłuższego czasu chciałam mieć więc zakupiłam je na allegro za nie całe 112 zł z przesyłką. Niektórym mogą się one nie podobać ale ja nie zwracam na to uwagi one maja przede wszystkim mi się podobać. A doszły one do mnie po 2 dniach od złożenia zamówienia , więc byłam bardzo szczęśliwa że tak szybko mi doszły.


Kalendarz z myszką mini - Ten kalendarz kupiłam w biedronce , był jeszcze taki tylko że biały z Kubusiem Puchatkiem. Mi się także podobał z Kubusiem ale większość osób miało właśnie z Puchatkiem to stwierdziłam że kupie sobie z myszką mini.


Kalendarz z myszką mini.

Pomadka Baby lips i dezodorant z ISAE - Pomadkę baby lips Dr. Recture kupiłam w rossamnie ta pomadka jest w kolorze Just Peachy czyli takim kolorze Niud , pomadka bardzo dobrze wygląda na ustach daje taki jasny świeży kolor. A co do dezodorantu to jestem zachycona utrzymuje się 48 h tak jak pisze na butelce więc jestem przemile zachwycona , a zapach ma lekki.


Pomadka i Dezodorant.

Napój AriZona - Jest po prostu przepyszny napój jest o smaku Strawbery Lenonade nie jest bardzo słodki tak jak się spodziewałam że może być , wręcz przeciwnie. Polecam spróbować.


Napój AriZona Strawbery Lemonade.

Złoty Łańcuch - Tak co tu więcej napisać po prostu złoty lekki łańcuch zakupiony na allegro. Ten oto łańcuch pasuje do wielu stylizacji. 


Złoty Łańcuch 

Papa Pozdrawiam Ola ♥