19 stycznia 2015

Pasje i nauka spróbuj to pogodzić

Hey!
Dzisiaj mam dla was posta o trochę innej tematyce niż zawsze ale mam nadzieję że wam się spodoba.
Nie wiem jak wy ale ja kiedyś tak miałam że nie wiedziałam jak mam pogodzić moje pasje i naukę przecież nauka też jest ważna. Nie dawno wymyśliłam sposób jak można to wszystko pogodzić.
Jesteście zainteresowani zapraszam do dalszego czytania.


Więc tak jak dalej tu jesteście , to na pewno jesteście ciekawi co ja tuż takiego wymyśliłam.
A mianowicie to. - Moja pierwsza rada dla was jest to znalezienie sobie czasu na  swoja pasję i naukę. Moją pasją jak zresztą wiecie jest fotografia ,blog i youtube - Kanał . Więc ja zorganizowałam sobie że co wtorek , czwartek i piątek postaram się pisać dla was posty oczywiście jak mam o czym.
A na kanał wrzucam filmiki co 3-4 dni. A na naukę kiedy mam czas ? 


No własnie na naukę mam czas w sobotę i niedzielę jak muszę się czegoś uczyć ale jak i nie muszę to też sobie coś przypomnę. Moja druga rada to - Ucz się solidnie a reszta przyjdzie sama.
Czyli chodzi mi o to aby na bieżąco być z tematem na lekcji aby później nie wiedzieć kiedy jest sprawdzian czy kartkówka lub jaki jest temat. Więc aby sobie chociażby przypomnieć 1 lekcje do tyłu , no chyba że komuś to nie jest potrzebne.

  
A moja trzecia i ostatnia rada to taka - Aby czasami odpocząć na trochę od nauki i zrobić po prostu to co się kocha. Odpoczynek też jest nam potrzebny a nie tylko ta nauka. Mam nadzieję że taki post o takiej tematyce też wam się spodobał jak tak to napiszcie mi o tym w komentarzu. A następnym postem będzie to mianowicie Haul.
12 stycznia 2015

Porównywanie się do innych

Hey !
Dzisiaj postanowiłam napisać wam posta porównywanie się do innych to będzie post o innej tematyce niż zawsze więc mam nadzieję że taki post wam się spodoba.

Zaczynamy !

Nie raz i nie dwa spotykam się z ludźmi którzy porównują się do innych osób i uważają że one są najlepsze na świecie a oni najgorsi. I zazwyczaj takie osoby piszą np:na facebooku że jest brzydki albo np: że jest gruby moim zdaniem każdy jest piękny na swój sposób i na prawdę nie musi pisać takich rzeczy. 


Takie osoby potrzebują porostu przyjaciół i że tak nazwę dopieszczenia , wystarczy tylko powiedzieć takiej osoby że niech tak nie uważa i że każdy jest piękny na swój sposób , albo powiedzieć że jest ładna. Uwierzcie mi to na prawdę pomaga kilka miłych i ciepłych słów wystarczy aby pocieszyć taką osobę.


Tak naprawdę jestem dla ws takim świadkiem , bo sama kiedyś taka byłam i myślałam że jestem najgorsza. Ale w towarzystwie przyjaciół i ich wsparcia wyszłam z takiego zachowania a teraz cieszę się taka jaka jestem i nic do siebie nie mam.


Naprawdę nie musicie porównywać się do innych każdy ma prawo być takim jakim jest , ja od razu wam powiem że na pewno jesteście wyjątkowi.1 stycznia 2015

Goodbay 2014 Hello 2015

Hey!
O matko jak ja się cieszę nadal nie mogę w to uwiezyć że jest już 2015 r. Więc takie spóźnione życzenia ale chciałabym wam życzęć tego roku jeszcze lapszego od tamtego nowych sukcesów w blogowaniu i ogółem wszystkiego dobrego. A tak ogólnie to chcem wam napisać moje postanowienia na tegoroczny rok . A tak po za tym w sylwestra byłam u Mai i naprawdę było świetnie.Więc zapraszam do dalszego czytania.


Więc dla mnie mijający ten rok był naprawdę super. Dzięki temu blogu poznałam wiele niesamowitych osób. I dziękuje że nadal jesteście ze mną i odwiedzacie tego bloga a zwłaszcza moim przemiłym czytelnikom. 
Bardzo wam dziękuje jesteście najlepsi ♥


W tym roku także byłam na moim ukochannym filmie na który czekałam cały rok , a po nim zostało mi bardzo wiele wspomnień. Także w tym roku byłam na drugim moim obozie który był naprawdę świetny. Nawet już zaczełam pisać testy prubne do zdania podstawówki i puki co jestem z nich zadowolona zobaczymy jak mi dlaej pójdzie.


Tak naprawdę prawie wszystkie moje tegoroczne marzenia się spełniły , co prawda były one takie mniejsze ale dla mnie były naprawde ważne. Do tego w tym roku na moim blogu zaszłe ogromne zmiany przybybyła liczba wyświetleń jak i obserwatorów z czego bardzo się cieszczę.


A tak ogólnie jak wam mineły sylwestra i ten cały rok ?