3 maja 2015

Ulubieńcy kwietnia

Hej ! Dzisiaj mam dla was ulubieńców kwietnia , trochę się tych rzeczy uzbierało. Może nie jest ich dużo ale są to rzeczy , które przypadły mi do gustu i do pokazania wam ich.

Więc pierwszym ulubieńcem będzie to piosenka

Zeed - I Want You To Know ft. Selena Gomez
Teraz mam dla was resztę rzeczy. 

KosmetykiNa pierwszym miejscu są 3 mgiełki z Avonu , które uwielbiam. Co prawda kupiłam je w środę ale miałam już wcześniej mgiełki z Avonu więc mogę je dać jako ulubieńcy.

1- Apple Blossom
2 - Cherry Blossom
3 - Sugra Plum and Vanilla


Masło do ciała z titti frutti jest naprawdę świetne , co raz po kąpieli go stosuję i daje naprawdę świetny efekt zdrowej , świeżej i błyszczącej skóry. Do tego że tak dobrze nawilża i ma świetne efekty to na dodatek ładnie pachnie.Produkty do ust były u mnie stosowane calusieńki czas. Zawsze miałam coś z nich przy sobie aby nawilżyć moje usta.

1 - Baby lips Dr.Rescue Pink me up
2 - Baby lips Dr.Rescue Just Peachy 
2 - Baby lips Pink Punch
3 - Baby lips electro Strike a Rose
4 - Eos Strawberry Sorbet
5 - Nivea Lip Butter coconut

Akcesoria


Te torby powinniście już kojarzyć były one w poprzednim poście czyli Haulu - klik . One się sprawdziły sie nie porwały a nosiłam je czasami do szkoły , a miałam tam dość dużo włożonego i te materiałowe rączki się nie porwały.

Torba minie - Sinsay
Torba Fresh - Sinsay

Słodycze


 m&ms to coś co kocham mogłabym jeść je cały czas. Nie znam lepszych czekoladowych kulek z orzechami. 


Lody kaktus mniam. Ten pierwszy jest z nowej edycji jest naprawdę świetny , ja go kupiłam w żabce , więc jeśli ktoś chce kupic to znajdziecie go w żabce. A ten drugi to po prostu ten zwykły jest tak samo dobry jak ten nowy.

KsiążkaW zasadzie są to 2 książki. Pierwszą jest to Dotyk Juli , nie będę jej wam teraz opisywać jak chcecie a ja będę miała czas to zrobię wam recenzję na temat tej książki. Jest naprawdę och nie wiem jak mam ją opisać no po prostu genialna. Drugą książką chyba w zasadzie wszystkim znana Szukając Alaski , jestem w połowie książki i już mi się podoba , również nie będę jej wam opisywać ,  opiszę wam ją jak już przeczytam. 

Film 

Nie mogę wam tutaj dać 1 filmu bo mam ich 3. Pierwszym jest to Niezgodna - klik  , drugim  jest to 2 cześć Niezgodnej , Zbuntowana - klik , A trzecim w zasadzie serią są to Igrzyska Śmierci 1 część - klik  , 2 część W pierścieniu ognia - klik , 3 część Kosogłos  part. 1  - klik 

Więc to było by na tyle z tych moich ulubieńców jeśli chcecie recenzję książki tak jak mówiłam napiszcie mi w komentarzu.

Lubicie takie posty ?