2 lutego 2015

Haul

Hey!
Tak jak obiecałam w tym poście miał pojawić się Haul i oto jest.
A w następnym poście powinien pojawić się DIY.

 ♥ Zaczynajmy ♥Creepesry - Więc po zdjęciach możecie zauważyć że są to czarne creepersy. I dobrze widzicie są to creepersy które od dłuższego czasu chciałam mieć więc zakupiłam je na allegro za nie całe 112 zł z przesyłką. Niektórym mogą się one nie podobać ale ja nie zwracam na to uwagi one maja przede wszystkim mi się podobać. A doszły one do mnie po 2 dniach od złożenia zamówienia , więc byłam bardzo szczęśliwa że tak szybko mi doszły.


Kalendarz z myszką mini - Ten kalendarz kupiłam w biedronce , był jeszcze taki tylko że biały z Kubusiem Puchatkiem. Mi się także podobał z Kubusiem ale większość osób miało właśnie z Puchatkiem to stwierdziłam że kupie sobie z myszką mini.


Kalendarz z myszką mini.

Pomadka Baby lips i dezodorant z ISAE - Pomadkę baby lips Dr. Recture kupiłam w rossamnie ta pomadka jest w kolorze Just Peachy czyli takim kolorze Niud , pomadka bardzo dobrze wygląda na ustach daje taki jasny świeży kolor. A co do dezodorantu to jestem zachycona utrzymuje się 48 h tak jak pisze na butelce więc jestem przemile zachwycona , a zapach ma lekki.


Pomadka i Dezodorant.

Napój AriZona - Jest po prostu przepyszny napój jest o smaku Strawbery Lenonade nie jest bardzo słodki tak jak się spodziewałam że może być , wręcz przeciwnie. Polecam spróbować.


Napój AriZona Strawbery Lemonade.

Złoty Łańcuch - Tak co tu więcej napisać po prostu złoty lekki łańcuch zakupiony na allegro. Ten oto łańcuch pasuje do wielu stylizacji. 


Złoty Łańcuch 

Papa Pozdrawiam Ola ♥