19 stycznia 2015

Pasje i nauka spróbuj to pogodzić

Hey!
Dzisiaj mam dla was posta o trochę innej tematyce niż zawsze ale mam nadzieję że wam się spodoba.
Nie wiem jak wy ale ja kiedyś tak miałam że nie wiedziałam jak mam pogodzić moje pasje i naukę przecież nauka też jest ważna. Nie dawno wymyśliłam sposób jak można to wszystko pogodzić.
Jesteście zainteresowani zapraszam do dalszego czytania.


Więc tak jak dalej tu jesteście , to na pewno jesteście ciekawi co ja tuż takiego wymyśliłam.
A mianowicie to. - Moja pierwsza rada dla was jest to znalezienie sobie czasu na  swoja pasję i naukę. Moją pasją jak zresztą wiecie jest fotografia ,blog i youtube - Kanał . Więc ja zorganizowałam sobie że co wtorek , czwartek i piątek postaram się pisać dla was posty oczywiście jak mam o czym.
A na kanał wrzucam filmiki co 3-4 dni. A na naukę kiedy mam czas ? 


No własnie na naukę mam czas w sobotę i niedzielę jak muszę się czegoś uczyć ale jak i nie muszę to też sobie coś przypomnę. Moja druga rada to - Ucz się solidnie a reszta przyjdzie sama.
Czyli chodzi mi o to aby na bieżąco być z tematem na lekcji aby później nie wiedzieć kiedy jest sprawdzian czy kartkówka lub jaki jest temat. Więc aby sobie chociażby przypomnieć 1 lekcje do tyłu , no chyba że komuś to nie jest potrzebne.

  
A moja trzecia i ostatnia rada to taka - Aby czasami odpocząć na trochę od nauki i zrobić po prostu to co się kocha. Odpoczynek też jest nam potrzebny a nie tylko ta nauka. Mam nadzieję że taki post o takiej tematyce też wam się spodobał jak tak to napiszcie mi o tym w komentarzu. A następnym postem będzie to mianowicie Haul.