20 czerwca 2016

Banggood.com

Cześć!
Przychodzę dzisiaj do was z postem odnośnej tematyki współpracy. Nie dawano dostałam propozycję współpracy od firmy Banggood. Szczerze powiem nie byłam na początku pozytywnie nastawiona. Lecz po głębszym przeanalizowaniu plusów i minusów postanowiłam spróbować.
Gdy przeglądałam rzeczy z ich strony nie wiedziałam co mam wybrać. Szczerze powiem jest tam mnóstwo rzeczy , lecz nie wszystkie przypadły mi do gustu. Powiem wam że są tam rzeczy zaczynając od elektroniki skończywszy na ,wielu innym rzeczach (co ? xD) Znalazłam dwie rzeczy , które powinny mi się przydać.


1.klik    2.klik

 Także nie będę owijać w bawełnę bo o to tu nie chodzi i nie ma to sensu. Jak każdy mógł już się domyśleć o co proszę.  Tak zgadłeś! Chodzi mi o kliknięcia. Była bym bardzo wdzięczna osobom , które by klikneło w podane 2 linki. Naprawdę to nie dużo ♥. 

Dlaczego opakowanie na okulary i te spodenki?
Spodenki w słoneczniki naprawdę mnie urzekły , a że u nas w sklepach stacjonarnych ciężko takie dostać stwierdziłam , że jeśli mam okazje skorzystać to czemu by nie.
Opakowanie na okulary wzięłam ponieważ moje ostatnie się połamało. A gdy nie nosze okularów w opakowaniu tylko w torebce gdzie jest wiele innych rzeczy , to cóż niestety się rysują.

.Liczę na was!♥ Jeśli klikniecie w podane linki , napiszcie mi o tym w komentarzu , abym wiedziała kto ma dobre serduszko xD♥

Widzimy się w następnym poście! Ola.